Business Career Academy Ankara merkezli Türkiye ve Yurtdışı geneli hizmet veren uluslararası bir eğitim ve kariyer platformudur.

Alanında uzman eğiticilerin ilgili eğitimlerinde en püf noktalarına kadar kursiyerlerine özel bilgilerin verildiği bir eğitim vizyonu ile ilerleyen Business Career Academy ücretli ve ücretsiz eğitimler ile katma değer sunmaktadır.

Birol Can Akbaba ve Yılmaz Toğan’ın kuruculuğunda birçok üniversite ile ikili anlaşması olan Business Career Academy yurt dışı üniversiteleri ile ikili anlaşması vardır.

Girişimcilik ve Yöneticilik, İleri Seviye Muhasebe Eğitimi, Ön ve Genel Muhasebe, Finansal Okuryazarlık, Bütçe ve Nakit Akışı Eğitimi, Mali Müşavirlik Kariyer Yolculuğu, Finansal Özgürlük, Tasarruf ve Yatırım Eğitimi, Finansal Enstrümanlar Eğitimi, Markalaşma Eğitimi ve Dijital Pazarlama Eğitimleri ile bireysel ve grupsal eğitim imkanı sunmaktadır.

Belirli periyodik süreçlerde verilen eğitim kurslarının yanında  şirketlere özel eğitim ve danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır. Eğitimler Ulusal ve Uluslararası geçerliliğe sahip e-Devlet onaylı sertifikalardır.

Phone icon
Telefon Et
İletişim
WhatsApp icon
Whatsapp